هیچ محصولی وجود ندارد

تعیین خواهد شد ارسال
0 تومان مجموع

پرداخت

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد
تعداد
مجموع
0 محصول در سبدخرید شما وجود دارد. یک محصول در سبدخرید شما وجود دارد.
جمع محصولات
جمع هزینه حمل  تعیین خواهد شد
مجموع
ادامه خرید پرداخت نهایی

گارانتی کالا

 

گارانتی 7 روزه کالا

آسودگی خاطر و رضایت مشتریان همواره از اهداف فروشگاه ارزان قیمت بوده است و فروشگاه ارزان قیمت در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش را در شرایط مطلوب و قابل قبول به دست مشتری برساند. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از دریافت کالا، با مسایلی روبرو شوند که خارج از استانداردهای فروشگاه ارزان قیمت باشد. در چنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

توجه :قبل از دریافت کالا از شرکت حمل و نقل , کالای دریافتی را بررسی نمایید .

 

 استفاده از 7 روز ضمانت بازگشت کالا تحت شرایط زیر :

 - کالای خریداری شده، دارای ایراد یا اشکال فنی باشد.

- کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد.

- کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت تطبیق نداشته باشد. مغایرت، بدون اینکه از کالا استفاده شده باشد قابل مشاهده است، مانند رنگ، شکل ظاهری و یا مشخصات آن. کالا بایستی در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده  باشد.

-
مشتری از خرید خود منصرف شود .
خریدار محترم تا سفارش ارسال نشده باشد، بایستی هر چه سریع‏‌تر از طریق تلفن 05132229347 به پشتیبانی سایت فروشگاهی ارزان قیمت اطلاع دهد.

-
اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد.
با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات و بیمه شدن کالاها ، بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و فروشگاه ارزان قیمت تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

-
کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور کالا به آدرس فروشگاه ارزان قیمت ارسال شود.

-
در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، می‏‌توانید از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نمایید تا جهت بررسی و ارسال مجدد به فروشگاه ارزان قیمت بازگردانده شود.

 

ارسال برگشت کالا :

- لطفاً قبل از هر اقدامی با فروشگاه ارزان قیمت تماس بگیرید.


-
از ارسال کالا بدون هماهنگی با فروشگاه ارزان قیمت ، خودداری کنید.


-
برای ارسال، باید کالا به ‏خوبی بسته بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه کالای اصلی ارسال شود.


-
برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن پست یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن و یا برگشت بدون فاکتور و کارت ضمانت (کالاهایی که دارای ضمانت نامه هستند)، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسد)


هزینه برگشت :

در صورتیکه ایراد فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناس فروشگاه ارزان قیمت برسد، هزینه‌های برگشت کالا به عهده فروشگاه ارزان قیمت است  و در غیر اینصورت هزینه برگشت بعهده مشتری می باشد.

 

روند رسیدگی به کالای برگشتی :

پس از تایید کارشناس مبنی بر اشکال و ایراد کالا , تا 48 ساعت جهت تعویض و یا برگشت پول با هماهنگی با مشتری اقدام می گردد.


.
فروشگاه اینترنتی ارزان قیمت