هیچ محصولی وجود ندارد

تعیین خواهد شد ارسال
0 تومان مجموع

پرداخت

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد
تعداد
مجموع
0 محصول در سبدخرید شما وجود دارد. یک محصول در سبدخرید شما وجود دارد.
جمع محصولات
جمع هزینه حمل  تعیین خواهد شد
مجموع
ادامه خرید پرداخت نهایی

سنگها و خواص سحرآمیز آنها – الماس (برلیان) ، مروارید

.

فروشگاه اینترنتی ارزان قیمت

.

« این قوانین خداوند است که بر جهان جاریست و بر ماست که با درک دقیق آن بهترین زندگی را برای خود و سایرین بسازیم. »

 

در تحقیقات بعمل آمده توسط محققین و دانشمندان، این مهم کشف شده که هر سنگی دارای انرژی های منحصر به فرد خودش بوده و هر سنگ

با متولدین ماه خاصی می تواند ارتباط بیشتری برقرار کند و آن سنگ اثر بیشتری نسبت به سایر متولدین ماه های دیگر، برایشان به همراه دارد.

 

 

الماس

الماس نماد عشق

 

اسم الماس (Diamond) از لغت يونانى آداماس گرفته شده و به معناى عشق ابدى و تسخير ناپذيرى است.

خواص فیزیکی:

-        الماس طبیعی از کربن خالص که طی میلیون ها سال تحت فشار و حرارت بالا در اعماق زمین بوجود می آید و سخت‌ترین مادهٔ شناخته شده‌است.

-        در بین جامدات در دمای ۲۵ درجه بالاترین رسانایی گرمایی را دارد. (هدایت گرمایی آن ۵ برابر مساست)

-        مادهٔ نوری ایده‌آلی است که توانایی انتقال طیف نوری فروسرخ تا فرابنفش را دارا است.

-        شاخص بازتابش بسیار بالایی دارد.

-        خواص نیمه‌رسانایی قابل توجهی دارد.

-        شکست الکتریکی آن بطور متوسط ۵۰ برابر نیمه‌رساناهای متداول است.

-        در برابر تابش نوترونی به‌شدت مقاوم است.

-        در مجاورت هوا، روانی طبیعی فوق‌العاده‌ای دارد .

-        استحکام و صلبیت بسیار بالایی دارد.

الماس در طبیعت به رنگهای سفید روشن، آبی، زرد، نارنجی روشن، قهوه ای و سیاه پیدا می شود. الماس سنگ متولدين فروردین، خرداد، مرداد، دى است . اين سنگ روى تمام سيستم بدن تأثير مى گذارد و از بوجود آمدن سنگ كليه، كيسه صفرا و بیماری مثانه جلوگيرى مى كند. الماس روى دستگاه گوارش اثر مطلوبى دارد و اعصاب و مغز را نيرو مى بخشد، در رفع مسموميت، تقويت چشم، تسكين نقرس و مصونيت بدن تأثير بسزايى دارد و تقویت کننده هوش و حافظه هست. جهت مشکلات جنسی استفاده از الماس بسیار موثر می باشد. در بهبود بیماری های پوستی، مو و ناخن تاثیر خارق العاده ای دارد. الماس از صاحب اش در برابر افکار منفی محافظت می کند. بهتر است براى درمان از سنگ نتراشيده الماس استفاده شود و پس از ھر بار استفاده بايد آن را زير آب شسته و زمان كوتاھى (حدود 15 دقیقه) در زير نور خورشيد قرار داد. الماس ما را از اشتباھاتى كه مى كنيم آگاه مى كند و غرور و خودخواھى و حس حسادت را تعديل كرده و از بين مى برد . غلبه و پیروزی در برابر دشمنان به همراه دارد. موجب برکت و خوش یمنی است و فوق العاده آرامش دهنده است.

بهترین فلز سازگار با این سنگ، طلای سرخ و سفید است در حالی که بر روی نقره یا استیل هم بسیار مناسب است اما دقت کنید که الماس را هیچ گاه همراه با مس مورد استفاده قرار ندهید.

 

مرواريد

مروارید در زبان انگلیسی پرل (pearl) و در زبان هندی موکتا یا موتی نامیده می شود. سنگى است براق و شفاف كه مورد پسند بیشتر خانمھا است. در بین اقوام مختلف به تقسیم بندی های متفاوت دسته بندی می شود. در ایران به چهار دسته تقسیم میشود: 1- مروارید بحرینی 2- مروارید هرمزی 3- مروارید عمانی 4- مروارید صراحی شکل

رنگ اصلی آن سفید براق است و به رنگهای دیگری چون شرابی، خاکی، خاکستری مایل به سیاه، آبی و زرد موجود است.

از نظر طب مفرح کننده قلب و روح است، موجب درمان سردرد، قلب، معده، جگر، بواسیر، یرقان و خونریزی می شود. برای درمان کلیه مفید بوده و تمام سنگها را از بدن دفع می کند. برای جوش، کورک و حساسیت های پوستی بسیار مفید است. تقویت کننده چشم ها و طحال و جبران کننده کمبود کلسیم است. درمان کننده بیماری های روحی روانی و بیماریهای داخلی بدن است. دور کننده دیو و جن وخیالات پریشان و جاذب فرشتگان است. باعث صبر، اراده، عفت و پاکدامنی همراه دارنده آن می شود.

مروارید متعلق به متولدین تیر، مهر، دی، اسفند و مروارید سیاه متعلق به آبان است.

* در پایان یادآور می شویم که برای تهیه و تدوین مقالات آورده شده در سایت فروشگاه اینترنتی ارزان قیمت، وقت زیادی صرف شده که امیدواریم برای خوانندگان و مشتریان عزیزمان مفید و کاربردی بوده باشد، با این حال یاد آور می شویم که هر گونه انتقاد و نظری دارید در انتهای همین صفحه، در قسمت نظرات مرقوم فرمایید. با تشکر

 

گردآورنده: فروشگاه اینترنتی ارزان قیمت

(انتشار مطلب با ذکر نام فروشگاه بدون اشکال است)
.
----------------------------------
منابع :
وب سایتهای ایرانی و خارجی
کتاب سنگ درمانی
کتاب معجزه سنگ
کتاب خواص سحری و درمانی سنگها

.