هیچ محصولی وجود ندارد

تعیین خواهد شد ارسال
0 تومان مجموع

پرداخت

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد
تعداد
مجموع
0 محصول در سبدخرید شما وجود دارد. یک محصول در سبدخرید شما وجود دارد.
جمع محصولات
جمع هزینه حمل  تعیین خواهد شد
مجموع
ادامه خرید پرداخت نهایی

راه های کاربردی برای نگهداری از محصولات چرمی

.

مراقبت از چرم - فروشگاه اینترنتی ارزان قیمت

-         چرم را همیشه خوب گردگیری و تمیز کرده و آنرا در جای مناسب نگهداری کنید، توجه داشته باشد که چرم همانند پوست ما نفس می کشد و بهمین علت برای طولانی شدن عمر آن بایستی آنرا همیشه تمیز نگه داشت. در نظر داشته باشید که چنانچه لکه چربی، گرد و خاک، گل ولای و یا چیزی شبیه آن روی چرم باقی بماند، با گذشت زمان رویه یا همان رُخ آن را آسیب دیده و خراب میشود.

 

-         چنانچه ماده‌ای بر روی چرم ریخته شده باشد که با دستمال خشک پاک نشود، با کف صابون و یک اسفنج، به آرامی روی سطح چرم بکشید و لکه را پاک کنید و سپس با دستمال خشک، آن محل را خشک کنید.

 

-         و اما در صورتیکه لکه‌ای خیلی عمیق بر روی چرم تشکیل شده باشد، سعی نکنید با هر راهی که شده آن را از بین ببرید چون ممکن است به خود چرم نیز آسیب برسد. در این حالت بهتر است تا حد ممکن در روش گفته شده در بالا آنرا تمیز کنید و باقی مانده را به همان حال رها کنید.

 

-         هر چند ماه یک بار، محصولات چرمی خود را با واکس چرم، چرب کنید. واکس چرم ماده مخصوصی است که برای همین منظور و مخصوص چرم ساخته شده که می‌توانید آنرا از فروشگاه‌های محصولات چرمی تهیه کنید. در فروشگاه اینترنتی ارزان قیمت ، برای رفاه حال مشتریانش، به همراه کیف های اداری چرمی، یک عدد واکس چرم بزرگ هدیه می شود. توجه داشته باشید که واکس معمولی، در درازمدت باعث خورده شدن سطح چرم می‌شود.

 

-         رطوبت و محل های نمناک باعث کپک زدگی چرم می شود، بنابراین آن را در جایی که بسیار مرطوب است نگهداری نکنید. همچنین هیچگاه چرم را در لفاف پلاستیکی نگه ندارید چون این کار باعث می‌شود که رطوبت احتمالی موجود در کالای چرمی خشک نشود.

 

-         بهتر است چرم را شب خوب واکس بزنید و در جایی دربسته بگذارید که تا صبح همان جا بماند. چرمی که تازه واکس خورده و هنوز واکس به جسمش نرفته به سرعت در طول روز گردوخاک را به خود جذب می‌کند و صدمه می‌بیند، علاوه بر این، رنگ چرم نیز تیره و کدر شده و باعث از دست رفتن شفافیت رنگش می شود.

 

-         هیچگاه بروی لباسهای چرمی عطر یا اسپری نپاشید، مواد موجود در عطرها و ادکلن ها و اسپری ها باعث از بین بردن سطح خارجی چرم و پوسته پوسته شدن رُخ آن می شود.

 

-         هرگز اجازه ندهید که نور مستقیم آفتاب برای مدت زیاد به چرم بتابد که این امر باعث کم شدن عمر چرم می شود. بهترین محل مناسب نگهداری چرم در خانه و در کمد لباس است.

 

-         در صورتیکه برای مدتی نمی‌خواهید از وسایل و لباس‌های چرمی خود استفاده کنید، بهتر است که داخل آن را با چیزی مانند روزنامه پر کنید تا شکل ظاهریش آسیب نبیند. حال لباس‌ چرم را بطور خوابیده داخل کمد لباس بگذارید در حالتی که تا نخورده باشد و باعث ترک خوردگی در دراز مدت نشود.

 

در پایان امیدواریم با رعایت نکات بالا ، بیشترین استفاده را از محصولات چرم طبیعی فروشگاه اینترنتی ارزان قیمت داشته باشید.

 

منیع :  فروشگاه اینترنتی ارزان قیمت

(انتشار مطلب با ذکر منبع بدون اشکال است)