هیچ محصولی وجود ندارد

تعیین خواهد شد ارسال
0 تومان مجموع

پرداخت

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد
تعداد
مجموع
0 محصول در سبدخرید شما وجود دارد. یک محصول در سبدخرید شما وجود دارد.
جمع محصولات
جمع هزینه حمل  تعیین خواهد شد
مجموع
ادامه خرید پرداخت نهایی

سنگها و خواص جادویی آنها

.

سنگها و خواص جادویی آنها - فروشگاه اینترنتی ارزان قیمت

 

امروزه مردم تا حدودی از موضوع انرژی های کیهانی ، ستاره ها و سیارات بروی کره زمین و ساکنین آن آگاهی پیدا کرده اند. مثال اینکه هنگام انفجارهای هسته ای در مرکز خورشید، تشعشعات حاصل از آن انفجارها، تاثیرات نامطلوبی بروی موجودات زنده دارد و حتی اثرات مخرب آن را بروی امواج رادیویی در خارج و داخل جو زمین مشهود است و باعث اختلال در ارتباطات ما می گردد. اما بیشتر مردم از اینکه چگونه میتوانند انرژی های مثبت را جذب و انرژی های منفی را دفع کنند اطلاعی ندارند و یا اطلاعات محدودی دارند که برای زندگی بهتر کافی نیست، ما در این مقاله سعی کردیم که تا حد لازم و مورد نیاز عموم، شما را با این موضوع مهم آشنا کنیم و با اینکه موضوع بسیار گسترده و مهم است، سعی بر این شده که تا حد ممکن مطالب بصورت مختصر و مفید ارائه گردد.

بشر با زندگی بروی کره خاکی، سالیان زیادی به این موضوع پی برده و در اعصار مختلف نامهای مختلفی به اون داده و با طرق مختلف به جذب و دفع انرژی های کیهانی می پرداخته که این موضوع به اهمیت این مهم تاکید فراوان داشته و دارد. یکی از راه های بسیار مهم و عمومی استفاده از سنگهای طبیعی و قیمتی بوده است که شایع ترین مثال آن استفاده سلاطین و پادشاهان از سنگهای قیمتی به مقدار زیاد و متنوع، چه درهنگامه جنگ ها و چه در زمان صلح بوده است.

اما سنگها چطور و چگونه میتوانند به ما در این مهم کمک کنند؟

سنگها دارای خواصی هستند که به مانند یه کانال انرژی عمل میکنند و با جذب و انتشار انرژی های کیهانی و همچنین نیروهای های زمینی به محیط اطراف خود انرژی میدهند. میزان انتشار و نفوذ پذیری آن انرژیها به اطراف، بستگی زیاد به اندازه سنگ، درجه خلوص، جنس و مواد تشکیل دهنده آن، فاصله شعاعی از سنگ و همچنین تطبیق ذاتی فرد استفاده کننده با سنگ می باشد.

جالب است بدانید که سنگها علاوه بر انتقال انرژی، قادر هستند اثرات جادویی به فرد دهد. مثلا اثرات سنگ حدید در هنگام ترس بسیار مفید است که در جای خود، خواص سنگها را در سایت فروشگاه اینترنتی ارزان قیمت ، انتشار می دهیم.

خوب است که بدانید در قدیم، طبیب ها، معالجه گرها و حتی جادوگران در قبایل بومی از خواص درمانی سنگها در درمان امراض و حتی بیماریهای لاعلاج بهره می گرفتند. ادامه استفاده بشر از هزاران سال قبل تا به امروز، گفتنیهای زیادی دارد که در صورت درخواست اعضای محترم سایت فروشگاه اینترنتی ارزان قیمت ، ارائه خواهد شد. انرژی حاصل از سنگها از طریق چاکراهها وارد بدن می شود که به این نوع از انرژی در علوم عرفانی، انرژی نوع دوم گفته می شود و انسان برای ادامه حیات به هر دو نوع از انرژی احتیاج دارد. توضیح بیشتر اینکه انرژی نوع اول از طریق خوردن و آشامیدن تامین می گردد که برای حرکت ماهیچه ها و سایر عمکردهای فیزیکی بدن لازمه و انرژی نوع دوم برای ادامه حیات که به نام جان معروف است بسیار حیاتی هست. در رابطه با خواص درمانی، حتما در مقاله ای جدا از خواص اعجاب انگیز نقره و رابطه مفید آن با جسم و روح و روان آدمی نیز صحبت خواهیم کرد.

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی، محققان و دانشمندان به این موضوع پی برده اند که هر کدام از مواد، کانیها و سنگهای موجود در طبیعت، دارای انرژی و تشعشعات خاص و منحصر به فرد خود هستند که این انرژی ها و تشعشعات اثرات مستقیم و غیر مستقیم بروی موجودات زنده و حتی موجودات بی جان دارند.

 

همچنین دانشمندان و محققان با تحقیقات متفاوت به این کشف رسیده اند که اثرات هر سنگ با متولدین ماه های خاصی، تطبیق بیشتری داشته و میزان اثر گذاری بیشتری نسبت به متولدین ماه های دیگر دارند. متولدین هر ماه بهتر است سنگ خاص خود را به همراه سنگهای دیگری که حتی تطبیق کمتری نسبت به سنگ اصلی خود دارد استفاده کنند که از بیشترین اثر گذاری مفید و همچنین جلوگیری از نفوذ تشعشعات منفی، بهره مند شوند .

 

در پایان هر نوع انتقاد و نظری دارید لطفا در انتهای صفحه، در قسمت نظرات اعلام فرمایید.

 

منیع : فروشگاه اینترنتی ارزان قیمت

(انتشار مطلب با ذکر منبع بدون اشکال است)