هیچ محصولی وجود ندارد

تعیین خواهد شد ارسال
0 تومان مجموع

پرداخت

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد
تعداد
مجموع
0 محصول در سبدخرید شما وجود دارد. یک محصول در سبدخرید شما وجود دارد.
جمع محصولات
جمع هزینه حمل  تعیین خواهد شد
مجموع
ادامه خرید پرداخت نهایی

انتخاب کفش مناسب (قسمت دوم)

انتخاب کفش مناسب چه تاثیری در روحیه تان دارد ؟

ارتفاع پاشنه کفش چه کمکی به اعتماد بنفس تان می کند؟

بنظر شما مناسب ترین کفش برای شما چه نوع کفشی هست؟

ما در این مقاله سعی می کنیم که تا حد ممکن راهنمایی خوبی برایتان ارئه بدهیم.

کفش و تناسب آن با شخصیت

بدون شک، کفش تاثیر زیادی میتواند در روحیه افراد داشته باشد. اولین چیزی که در راه رفتن جلب توجه می کند کفش است که به دنبال آن اول رنگ کفش است که جلب توجه می کند ، چه بسا امروزه رنگ و مدل کفش اولین وسیله روانشناسی روانشناسان در پوشیدنیها شده و این تا حد زیادی میتواند شخصیت فرد را نشان دهد.

پس از آن نوع کفش است که می پوشید که حکایت از روحیه و افکار شما دارد، کفش های چرمی که شامل طرح های مجلسی و عمومی می شود مناسب افرادی است که معمولا عادت به کند روی و یا میانه روی در راه رفتن دارند و وقار و متانت را در رفتارشان میخواهند ، این افراد بیشترین قشر جامعه را تشکیل می دهند که شامل سلیقه های مشتری بیشتری هستند. کفش های چرمی چون گران تر از کفش های غیر چرمی است نشان می دهد که فرد از نظر موقعیت اجتماعی و همچنین وضعیت مالی در سطح بالاتری قرار دارد و البته نشان دهنده این است که فرد استفاده کننده اهمیت زیادی به پاهای خود می دهد و بیشتر از سایرین مواظب پاها، این قلب دوم بدن است. بعد از آن مدل کفش است که در رتبه بعدی وجود دارد، اولین چیزی که در مدل کفش مهم است، مورد مصرف آن در فصل های سال است. کفش های دارای رویه باز با طرح های مشبک یا ساده و یا کفش های دارای رویه بسته که بندی باشد یا زیپی و موارد دیگر که در قسمت های بعدی توضیح داده می شود .

 

ارتفاع پاشنه کفش و موارد مصرف آن :

 

1-  کفش های بدون پاشنه و یا در اصطلاح راحتی، بیشتر مناسب پیاده روی های طولانی و یا انجام کارهایی است که شخص نیاز به تحرک زیاد و سرعت در راه رفتن دارد است. معمولا افراد برای ورزش از این نوع کفش ها استفاده میکنند. کسانی هم که مجبور به طی کردن طبقات محل کار و یا رفتن به محل های متفاوت جهت انجام امور کاری هستند از این نوع کفش ها استفاده می کنند. کفش های اسپورت یا ورزش را نیز میتوان در زمره این گروه قرار داد که موارد مصرف آنرا در قسمت اول توضیح داده شد.

 

2-  کفش های پاشنه سه سانت را بیشتر قشر کارمندان دولتی استفاده می کنند، هم برای راحتی پا در محل کار (که در قسمت اول توضیحات کامل تری داده شد) و هم برای راحت راه رفتن از منزل به محل کار و برگشت و مسیرهای کوتاه در محل کار. کفش های پاشنه سه سانتی متری داراری عمومیت زیادی در بین جامعه دارد چون این نوع از کفش ها مناسب بیشتر مکان ها از قبیل مغازه و فروشگاه های دور و نزدیک، بازارها و مجتمع های تجاری بزرگ ، مدرسه بچه ها و ... .  فروشگاه اینترنتی ارزان قیمت با در نظر گرفتن موارد گفته شده اقدام به تولید و فروش مدل ها و طرح های عامه پسند تر کرده تا مصرف کننده بتواند در بیشترین مکان های ممکن از کفش استفاده کند و دیگر نیاز به خرید کفش های گوناگون نگردد.

 

3-  کفش های پاشنه پنج سانت مناسب افرادی که هم مایل به حفظ مد روز هستند و هم راحتی پا در راه رفتن و کار کردن را می خواهند است، این افراد همزمان به دو خواسته خود می رسند. این نوع کفش ها مناسب محل کارهای اداری دولتی و شخصی و در کل محیط های کاریه با کلاس است، شرکتها خصوصی و فروشگاه هایی که تحرک کاری کمتری دارند میتواند موارد مناسبی برای پوشیدن کفش های پاشنه پنج سانت و یا در موارد خاص پاشنه های بالای پنج سانت باشد؛ یکی دیگر از محل های مناسب استفاده با این ارتفاع پاشنه میتواند مجالس خصوصی و محافل و مجالس فامیلی و همچنین دوستانه باشد که این نوع از کفش ها ضمن حفظ موقعیت اجتماعی و کلاس فرد میتواند با مدل مناسب سن مصرف کننده تطبیق پیدا کرده و باعث بالا بردن روحیه و اعتبار فرد شود. واحد طراحی و تولید فروشگاه اینترنتی ارزان قیمت با بهره گیری از تجارب که در طی سالیان دراز کسب کرده به نکات ریز تولید کفش های پاشنه پنج سانت برای راحتی بیشتر پای استفاده کننده رسیده و محصولات خود را در فروشگاه اینترنتی ارزان قیمت به عرضه می رساند.

4-  کفش های پاشنه بلند که معمولا به کفش های ده سانت به بالا گفته می شود، بیشتر مناسب مجالس شادی و عروسی است که معمولا خانمها آنرا با لباسهای مجلسی و طرح دار ست کرده و می پوشند ، البته مشخص است که پا به نسبت ارتفاع بلند تر پاشنه احساس راحتی کمتری می کند ولی چون در این مکا نها زیاد نیاز به راه رفتن ندارند و معمولا برای چند ساعت استفاده می کنند مناسب پوشیدن است. در اینگونه موارد رنگ و مدل کفش نیز بستگی زیاد به سلیقه مصرف کننده دارد که معمولا رنگهای مایل به تیره مناسبتر مسن ترها و رنگهای روش و شاد مناسب جوان ترها است، البته همانطور که اشاره شد این بستگی به سلیقه مصرف کننده دارد.

 

در پایان به این مهم اشاره می کنیم که کفش از محدود پوشاکی است که برای آن نباید کم هزینه کرد و برای تهیه آن اول به جنس و بعد به نوع، طرح، رنگ و موارد مصرف آن توجه نمود. پاهای راحت به واقع می تواند در روحیه و روابط اجتماعی ما تاثیر گزار باشد و تا حد زیادی موفقیت ما را در جامعه به همراه داشته باشد. توصیه اکید ما به شما این است که کفش های خود را حتما از فروشگاه های معتبری که اقدام به ارائه ضمانت نامه می کنند تهیه نمایید، فروشگاه اینترنتی ارزان قیمت با ارائه راه کارهای مناسب به مشتریان خود کمک به بهترین انتخاب را می کند، از آن جمله تعیین شماره پا و توصیه یک شماره بزرگتر به مشتریان را دارد که برای احتمال بزرگ بودن کفش برای پای مشتری اقدام به ارائه هدیه یک جفت کفی طبی با روکش چرم طبیعی کرده تا این مورد نیز باعث آسودگی خاطر مشتری گردد ضمن اینکه با اطمینان از کالاهای خود اقدام به ارائه کارت ضمانت نامه نموده که همراه محصول ارسال می گردد.

 

 منبع :  فروشگاه اینترنتی ارزان قیمت

-----------------------------------------

(درج مطلب با نام منبع بدون اشکال است)