هیچ محصولی وجود ندارد

تعیین خواهد شد ارسال
0 تومان مجموع

پرداخت

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد
تعداد
مجموع
0 محصول در سبدخرید شما وجود دارد. یک محصول در سبدخرید شما وجود دارد.
جمع محصولات
جمع هزینه حمل  تعیین خواهد شد
مجموع
ادامه خرید پرداخت نهایی

انتخاب کفش مناسب (قسمت اول)

 

چه نوع کفشی مناسب شماست ؟

و در کل انتخاب کفش مناسب چه تاثیری در روحیه تان دارد ؟

بهترین رنگ کفش شما چیست؟

ارتفاع پاشنه کفش چه کمکی به اعتماد بنفس تان می کند؟

 

بنظر شما مناسب ترین کفش چه نوع کفشی هست؟

ما در این مقاله سعی می کنیم که تا حد ممکن راهنمایی خوبی برایتان ارئه بدهیم.

 

قسمت اول:

-         چه نوع کفشی مناسب چه مکانی ؟

حال بهتره به چند سوال برای رسیدن به این پاسخ، جواب بدیم . کفشی که میخواهید بخرید برای چه منظوری میخواهید استفاده کنید؟ میخواهید برای چه محیطی استفاده کنید ؟ در محل کار، مهمانی رسمی، مهمانی خودمانی، محل تحصیل، محیط ورزشی یا اینکه میخواهید در چند محل گفته شده بتوانید آنرا بپوشید.

 

1-      ابتدا بایستی مشخص کنید که کفش را برای چه منظوری میخواهید. مورد مصرفتان چیست و برای چه محیطی میخواهید استفاده کنید. بعد از آن به موارد بعدی بپردازیم.

 

2-     محل کار: معمولا در محل کار از کفش های راحت و در عین حال رسمی استفاده می شود. محیط کار بخصوص در ادارات دولتی ، حالت رسمی تری نسبت به محیط های کاری خصوصی دارد و به همین دلیل بهتر است از کفش هایی با طرح های ساده و البته با کیفیت خوب و همیشه تمیز و واکس خورده استفاده شود، به دلیل اینکه پا زمان نسبتا زیادی بایستی در کفش بماند بایستی هم پا در آن راحت باشد و هم پا در کفش عرق نکند که اینها از موارد مهم در خرید کفش برای محیط های اداری است. توصیه ما به شما استفاده از کفش های چرمی که البته با چرم طبیعی و درجه یک ساخته شده باشد هست، این نوع کفش ها به مانند پوست بدن تنفس میکند، یعنی جریان هوا درون کفش برقرار است. علت دیگر هم نرمی و راحتی کفش است، بخصوص کفشی که علاوه بر جنس رویه چرم طبیعی از آستر چرم طبیعی در آن استفاده شده باشد که علاوه نرمی، شکل ظاهری خود را هم حفظ می کند. واحد تولیدی کفش فروشگاه اینترنتی ارزان قیمت با تجربه بیش از بیست سال به این مهم توجه نموده و محصولات کفش خود را از چرم طبیعی درجه یک به همراه آستر چرم طبیعی تولید می کند و البته در کنار آن با هدیه یک جفت کفی طبی با روکش چرم طبیعی، باعث جلب رضایت کامل مشتریان خود می شود.

 

3-   مهمانی رسمی: خوب همانطور که از اسمش معلومه، کفشی باید بخرید که کلاس شما را در عین راحتی کاملا حفظ کند، همانطور که میدانید کفش مهمترین پوشاکی هست که مورد توجه می باشد و به گفته روانشناسان وسیله شناخت شخصیتهاست. کفش شما بایستی علاوه بر راحتی و شیک بودن باید با لباس شما نیز ست باشد. در چنین مجالسی راحتی کفش و جنس آن مهمه برای اینکه بتوانید بدون اذیت و بدون اینکه تعادلتان بهم بخورد در میان سایر مهمانها راه بروید و از مهمانی لذت ببرید.

 

4-    مهمانی خودمانی: انتظار داریم آنطور که از اسمش بر می آید بتوانیم هر چی خواستیم بپوشیم و کلا بتوانیم راحت باشیم اما برخلاف تصور ما در اینطور مهمانیها بایستی بیشتر دقت کنیم چون مدام زیر ذره بین خاله زنک های فامیل و دوستان هستیم. البته نگران نباشید چون لازم نیست که کفش های مد روز و گران بپوشید ولی باید به سالم بودن و تمیزی آن اهمیت بدید. بهتره کفشی بپوشید که زود از ریخت و قیافه نیوفته و همچنینی قابلیت واکس خوردن داشته باشد مانند کفش هایی که از چرم طبیعی و مرغوب ساخته شده باشد.

 

5-   محل تحصیل: خوب این محل هم شبیه محیط اداری هست با این تفاوت که زیر ذره بین رئیس و همکارها نیستید ولی درعوض پاها بعلت زمان زیاد درون کفش و همچنین فعالیت بیشتر مصرف کننده خیلی عرق میکند، در این حال کفشی مناسب است که از چرم طبیعی ساخته شده باشد چون چرم طبیعی مانند پوست بدن تنفس می کند و از تعریق پاها جلوگیری میکند. بعضی از مدلهای کفش فروشگاه اینترنتی ارزان قیمت مناسب این دسته از افراد که معمولا محصلین هستند می باشد.

 

6-     محیط ورزشی: محل های ورزشی چه در سالن ، چه در پارک، چه در کوه و یا هر جایی که برای ورزش و نرمش برگزیده اید، نیازمند کفش اسپورت یا همان ورزشی است که بایستی علاوه بر انعطاف پذیر بودن و نرمی، دارای استحکام مناسب رشته ورزشی تان نیز باشد که البته سبکی و دارای ویژگیهای خاص نوع ورزش تان هم باید مد نظر باشد. این نوع کفش ها بصورت کارخانه ای و از جنس مواد مصنوعی ساخته می شوند که این محصولات با محصولات تولیدی فروشگاه اینترنتی ارزان قیمت، متفاوت است زیرا محصولات تولیدی فروشگاه اینترنتی ارزان قیمت ، از جنس چرم طبیعی درجه یک و بصورت دست دوز می باشد که بهتر است از محیطهای غیر ورزشی استفاده شود.

 

7-    چند منظوره: هر چقدر هم تلاش کنید، یک جفت کفش نمیتواند همه خواسته های شما را بر آورده کند اما میتوانید با انتخاب یک کفش خوب با جنس مرغوب، در چند محل از آن استفاده کرد. کفش های چند منظوره بایستی دارای چند ویژگی مهم باشند. اول از نظر طرح ساده باشند، که بتوان بعنوان یک طرح عمومی تر از آن استفاده کرد. دوم انعطاف پذیر و راحت باشند که بتوان در محیطهای گوناگون بدون نگرانی از اذیت شدن پا، از آنها استفاده کرد. سوم دارای رنگ عمومی باشد که مناسب ست شدن با رنگ لباسهایتان و رنگ مناسب برای بیشتر محیطها باشد، لازم به توضیح است که کفش های تولید شده در واحد طراحی و تولید فروشگاه اینترنتی ارزان قیمت دارای رنگهای مهم و همه کس پسند و مناسب محیطهای مصرف مختلف می باشد که شامل 4 رنگ مشکی، قهوه ای، زرشکی و عسلی است.

 

 * فروشگاه اینترنتی ارزان قیمت افتخار دارد که با عرضه تولیدات با کیفیت داخلی با قیمتی مناسب، ارزشی ارزنده ای به هموطنان عزیزش ارائه می کند.

 

با آرزوی سربلندی ایران عزیزمان

 

منبع:  فروشگاه اینترنتی ارزان قیمت

------------------------------

{درج مطلب با ذکر منبع بدون اشکال است}