هیچ محصولی وجود ندارد

تعیین خواهد شد ارسال
0 تومان مجموع

پرداخت

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد
تعداد
مجموع
0 محصول در سبدخرید شما وجود دارد. یک محصول در سبدخرید شما وجود دارد.
جمع محصولات
جمع هزینه حمل  تعیین خواهد شد
مجموع
ادامه خرید پرداخت نهایی

روشهای ارسال

پست پیشتاز:

در این روش، کالای مورد نظر شما بین ۲  تا 5 روز کاری (بستگی به مسافت دارد) بعد از ثبت سفارش از سوی شما بدست شما خواهد رسید و شما کل مبلغ کالا و هزینه ارسال آن را به مامور پست خواهید پرداخت بارگیری محموله ها از فروشگاه ارزان قیمت معمولا پیش از ظهر صورت می گیرد. چنانچه شما سفارش خود را بعد از زمان بارگیری ثبت نمایید، محموله شما پیش از ظهر روز غیرتعطیل بعدی بارگیری می شود و تحویل اداره پست می گردد.

 

پست سفارشی :

در این روش، کالای مورد نظر شما بین ۵  تا 8 روز کاری (بستگی به مسافت دارد) بعد از ثبت سفارش از سوی شما بدست شما خواهد رسید و شما کل مبلغ کالا و هزینه ارسال آن را به مامور پست خواهید پرداخت بارگیری محموله ها از فروشگاه ارزان قیمت معمولا پیش از ظهر صورت می گیرد. چنانچه شما سفارش خود را بعد از زمان بارگیری ثبت نمایید، محموله شما پیش از ظهر روز غیرتعطیل بعدی بارگیری می شود و تحویل اداره پست می گردد.

 

پیک فروشگاه :

این روش مخصوص عزیزان مشهدی می باشد. در این روش با انتخاب نوع حمل در صفحه تکمیل خرید، در زمان بین 1 تا 2 روز کاری بعد از ثبت سفارش از سوی شما بدست شما خواهد رسید و شما کل مبلغ کالا و هزینه ارسال آن را به پیک موتوری خواهید پرداخت.

.

فروشگاه اینترنتی ارزان قیمت